Titles you rated
- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 2.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.0
Enola Holmes 2Rated ★ 1.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 1.5
MissingRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5- DreamRated ★ 3.0