Series
Ratings
174
Narco-SaintsRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5- My TeacherRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Graceful FamilyRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Camping ClubRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0