Series
Ratings
131
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Hotel KingRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Dummy MommyRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0