Series
Ratings
11
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0