Titles you rated
SpyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0