Movies
Ratings
31
BurntRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0