Series
Ratings
15- The Final MatchRated ★ 0.5
Blue TowerRated ★ 0.5
Glorious DayRated ★ 0.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 0.5
SPEC: ZeroRated ★ 0.5- The DreamerRated ★ 0.5
Orphan BlackRated ★ 0.5- Palace of DreamsRated ★ 0.5
Harvest VillaRated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 0.5
KAIST Season 1Rated ★ 0.5- The Fugitive LawyerRated ★ 0.5
TriangleRated ★ 0.5
Big ManRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 4.0