Movies
Ratings
41
Dasepo Naughty GirlsRated ★ 0.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
How to Keep My LoveRated ★ 3.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 2.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 1.5
SpellboundRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0