Series
Ratings
77
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
SnowmanRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 2.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0