Titles you rated
Empress KiRated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Ashes of LoveRated ★ 4.0
Doom PatrolRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 1.5- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0