Movies
Ratings
17
Home AloneRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5