Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Secret DoorRated ★ 1.0
Yong PalRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0