Movies
Ratings
51
Run All NightRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 2.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 1.0
San AndreasRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 4.0
LockoutRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 2.5