Movies
Ratings
340
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0