Titles you rated
The King of PigsRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
KaosRated ★ 4.5
Summer StrikeRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 3.5
She Would Never KnowRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Cable GirlsRated ★ 3.5
Cable GirlsRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5