Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
TullyRated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Money MonsterRated ★ 4.0
Dark WatersRated ★ 3.5