Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0