Titles you rated
- My Love PatzziRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Bride of HabaekRated ★ 4.0
Are You Human?Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0