Titles you rated
Sin CityRated ★ 5.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 5.0
American PieRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0