Titles you rated
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0