Movies
Ratings
49
EquilibriumRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
2012Rated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0