Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 1.5
Hospital ShipRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Borg MomRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 1.5
Band of SistersRated ★ 3.0
Revolutionary LoveRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Mad DogRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0