Movies
Ratings
811
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
My Favorite Love StoryRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Richard IIIRated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.5