Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
ChinatownRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Jesus Christ Superstar - Live Arena TourRated ★ 5.0
Jesus Christ SuperstarRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0