Titles you rated
JokerRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 1.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0