Titles you rated
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
HomestayRated ★ 2.5
Moby DickRated ★ 3.0
PawnRated ★ 3.0
Monster HunterRated ★ 1.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The PrisonRated ★ 1.0
Frozen IIRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Mannequin Two: On the MoveRated ★ 3.5
RealRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5