Movies
Ratings
702
WimbledonRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 2.5- FirebirdRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
No EscapeRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
ShameRated ★ 0.5
Gangnam BluesRated ★ 1.0
Innocent ThingRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 1.0
Attack on Titan: Part 2Rated ★ 1.0
A Bigger SplashRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0