Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
- 하트페어링Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5- 커플팰리스Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5- 고등래퍼 2Rated ★ 3.5