Movies
Ratings
222
SawRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 1.0
TwentyRated ★ 2.0
The Royal TailorRated ★ 2.5