Series
Ratings
13
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
MedalistRated ★ 5.0
Divorce Attorney ShinRated ★ 2.0
A Poem A DayRated ★ 2.0
LIFERated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
The First Responders Season 2Rated ★ 3.0
The First RespondersRated ★ 4.0