Titles you rated
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0