Movies
Ratings
298
Man of SteelRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0- SpliceRated ★ 2.0
CypherRated ★ 4.0