Titles you rated
 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
 Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0 Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5 The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
 Schindler's ListRated ★ 4.0 Schindler's ListRated ★ 4.0
 The Truman ShowRated ★ 4.0 The Truman ShowRated ★ 4.0
 LeonRated ★ 3.5 LeonRated ★ 3.5
 The PianistRated ★ 4.0 The PianistRated ★ 4.0
 Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0 Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
 Believer: extended cutRated ★ 3.5 Believer: extended cutRated ★ 3.5
 AmadeusRated ★ 4.0 AmadeusRated ★ 4.0
 BirthdayRated ★ 3.5 BirthdayRated ★ 3.5
 Manchester by the SeaRated ★ 4.0 Manchester by the SeaRated ★ 4.0
 FrankRated ★ 4.5 FrankRated ★ 4.5
 Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0 Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
 MoneyballRated ★ 4.0 MoneyballRated ★ 4.0
 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
 The Yellow SeaRated ★ 3.5 The Yellow SeaRated ★ 3.5
 Peppermint CandyRated ★ 4.0 Peppermint CandyRated ★ 4.0
 The IrishmanRated ★ 3.5 The IrishmanRated ★ 3.5