Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
TempestRated ★ 1.5- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Beyond the BarRated ★ 2.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
And Just Like That... Season 3Rated ★ 2.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5