Movies
Ratings
546
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5