Movies
Ratings
345
FailanRated ★ 5.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 5.0
Railroad ManRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 5.0
Mercury RisingRated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Dante's PeakRated ★ 4.0
VacancyRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
UndisputedRated ★ 3.0
Mad MaxRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
69Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 5.0