Movies
Ratings
1442
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Nacho LibreRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
Drifting HomeRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
VideodromeRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 2.5
HulkRated ★ 2.5
Transformers OneRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0