Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0