Titles you rated
PapillonRated ★ 5.0
GoldenEyeRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
A League of Their OwnRated ★ 3.0
Escape from AlcatrazRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Marley & MeRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0