Series
Ratings
30
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0