Movies
Ratings
112
WatchmenRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
VacancyRated ★ 3.0
Daft Punk UnchainedRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Take ShelterRated ★ 3.5
Dead EndRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0