Titles you rated
- The ClubhouseRated ★ 0.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0