Titles you rated
Han Gong-juRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 2.5
Lump of SugarRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0- The LetterRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Art of FightingRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 1.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 2.5
Finding ForresterRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0