Movies
Ratings
580
KingmakerRated ★ 3.5
The ElixirRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0