Movies
Ratings
13
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0