Titles you rated
Happy TogetherRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 2.5
Royal TrampRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
FailanRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 4.5