Titles you rated
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 1.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Where Hands TouchRated ★ 3.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
Yves Saint LaurentRated ★ 4.5