Movies
Ratings
1003
Too Beautiful to LieRated ★ 1.5
InsomniaRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 2.5
The Bone CollectorRated ★ 3.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
DefianceRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 1.5
Training DayRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 2.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Man on High HeelsRated ★ 2.0
Match PointRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 2.0
Marriage BlueRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 2.5