Movies
Ratings
671
Top GunRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Swimming PoolRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
The Hangover Part IIIRated ★ 2.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
LegendRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 3.0