Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Life After BethRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5